شارژ کپسول آتش نشانی

انواع کپسول آتش نشانی در راهنمای ساده به روز شده ما توضیح داده شده است. پنج نوع اصلی کپسول آتش نشانی وجود دارد، آب، فوم، پودر خشک، CO2 و مواد شیمیایی مرطوب. شما باید خاموش کننده های مناسب برای محل خود داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است مقررات فعلی را رعایت نکنید.علاوه بر اطمینان از داشتن انواع مناسب کپسول آتش نشانی، باید از انتخاب اندازه و وزن مناسب نیز اطمینان حاصل کنید. .

پرژینگ یا پرجینگ

انواع مختلفی از کپسول های آتش نشانی، آتش را خاموش می کنند که با انواع مختلف آتش شروع می شوند، به آنها "کلاس" آتش می گویند. خطر آتش سوزی ناشی از کلاس های مختلف آتش سوزی در محل کسب و کار شما تعیین می کند که به کدام نوع کپسول آتش نشانی نیاز دارید. هیچ نوع خاموش کننده ای وجود ندارد که بر روی همه کلاس های آتش کار کند.

انواع کلاس آتش سوزی


کپسول های آتش خاموش کن آب و گاز برای خاموش کردن کلاس a مناسب است. کپسول های آتش خاموش کن فوم برای خاموش کردن کلاس b مناسب است. کپسول های آتش خاموش کن پودری برای خاموش کردن کلاس های -a -b- c -d مناسب است. کپسول های آتش خاموش کن co2 برای خاموش کردن کلاس e مناسب است. برای خاموش کردن آتش ناشی از روغن های خوراکی از کپسول های مواد شیمیایی مرطوب استفاده می شود.

در پتروگاز آسمان ما با دستگاه های بروز، انواع کپسول های آتش نشانی را شارژ و خدمات مربوط به آن را انجام می دهیم. .

پرژینگ یا پرجینگ

صفحه اصلی

تماس با ما

با ما در تماس باشید و از خدمات نوین ما بهره ببرید

ایران
خرمشهر-شهرک صنعتی

petroaeman@gmail.com

09129274844
09160270410